Neděle, 16 června, 2024
aktualne

Co všechno vám může nabídnout špičková pergola?

I když pergoly u nás ještě zdaleka nejsou standardní výbavou teras rodinných domů, postupně je kouzlo objevují i ​​Slováci. Nepřímo k tomu pomohly i omezenější možnosti cestování na dovolenou kvůli pandemickým opatřením.

Chtěla byste, aby měl váš dům ještě jeden pokoj? Pergola vám toto přání splní

Spousta lidí nechtělo riskovat komplikace po příchodu ze zahraničí, či nákazu v přeplněných dovolenkových destinacích u nás a tak si letní dovolenou užili tam, kde je to nejbezpečnější. Na vlastní terase.

Ušetřené finance tak mnozí utratili právě na moderní pergoly. A zřejmě se nenajde člověk, který by tohoto rozhodnutí litoval. Pergola totiž dokáže z vaší terasy udělat takříkajíc další pokoj k bydlení navíc.

A v závislosti na vaší ochotě investovat může být pergola vybavena různými technologickými vymoženostmi, které mají společnou jednu věc. Jsou určeny k tomu, aby vám v maximální míře zpříjemnily chvíle na vaší terase.

Hudba, světlo a dokonce i teplo během chladnějších dnů

Zvlášť bioklimatické hliníkové pergoly, které jsou navíc doplněny kompletním uzavřením v podobě screenových ZIP rolet či bezrámového posuvného zasklení, výrazným způsobem prodlouží období, které můžete trávit na vaší terase. A pro opravdu chladné dny můžete pergolu doplnit o infra ohřívače, takže vám zima rozhodně nebude.

Co byste ještě na terase chtěla? Aha, světlo. Samozřejmě, posezení na terase se odehrávají hlavně večer a slunce zapadá už podstatně dříve než přes léto, takže integrované LED osvětlení je nutností, pokud si nechcete svítit svíčkami.

A aby bylo na vaší terase vždy vesele, nezapomeňte ani na vinotéku… tedy vlastně mysleli jsme integrované bluetooth reproduktory, které ozvučí vaši terasu i bez otravných kabelů (ale ani ta vinotéka není špatný nápad, i když s pergolou má jen málo společného). A pro maximální komfort může být pergola vybavena senzory na vítr, slunce, déšť i sníh.

pr článek

Další články autora