Sobota, 3 června, 2023
aktualne

Gruzie: Výstup na Kazbek si nenechte ujít

Gruzie je zajímavým státem, jehož přírodu i kulturu si zamilujete. Příležitostí, kam vyrazit, je zde celá řada. Zažijte jedinečnou expedici s výstupem na Kazbek a poznejte i další krásy této země.

Gruzie Kazbek

Divoký Kavkaz je jednoduše okouzlující. Gruzie je státem s bohatou historií, hlavní město Tbilisi je mezi cestovateli velmi oblíbené. Velká část Gruzie je pokrytá horami, přičemž nejznámější je Kavkaz. Ovšem když se řekne Gruzie, Kazbek by také neměl uniknout vaší pozornosti. Jde o třetí nejvyšší horu Gruzie. Kazbek je jednou z nejvyhledávanějších pětitisícovek, a to zejména díky technické nenáročnosti a dostupnosti. Vyrazte i vy a zažijte nezapomenutelný výstup, na jehož konci vás čeká okouzlující výhled.

Gruzie výstup na Kazbek

Pokud vás láká Gruzie, výstup na Kazbek by ve vašem programu rozhodně neměl chybět. Cestovka Frčíme má pro vás připravenou expedici, během které vystoupáte na Kazbek. Těšit se můžete i na další treky a odhalování krás místní přírody. Program je bohatý, vždy vám přitom bude nablízku zkušený cestovatel a horský vůdce. Zúčastnit se tak může každý milovník pohybu, výstup na Kazbek je relativně jednoduchý.

Kazbek

Kazbek rozhodně není jediným místem, kam se můžete těšit. Součástí expedice jsou také zajímavé treky v údolí Juty a Truso. Zde se snoubí zelená příroda plná jezírek a říček s minerálními prameny. Samozřejmostí je také prostor pro vlastní program. Můžete si tak odpočinout, či si prohlédnout hlavní město Tbilisi, které má mnoho co nabídnout. V ceně zájezdu je zahrnuto ubytování s polopenzí, služby českého i místního průvodce, horských vůdců a mnohem více. Bude tak o vás skvěle postaráno.

Výlet do Gruzie by si neměl nechat ujít žádný milovník cestování. Okuste krásu divokého Kavkazu a poznejte gruzínskou kulturu.

pr článek

Další články autora