Pátek, 19 července, 2024
aktualne

Hledáte nábytkové kování, které vydrží? Vyberte si HETTICH

Součástí každého nábytku, na kterém se něco otevírá či vysouvá a podobně, je i kování, čili různé výsuvy, panty, závěsy, atp. Dalo by se říci, že je to v mnoha případech důležitější součást než samotné „tělo“ nábytku, jelikož kování bývá často pořádně namáháno a je denně „v pohybu“.

Doživotní záruka jako důkaz kvality

Proto máte-li možnost vybrat si kování na svém nábytku, případně se rozhodujete mezi podobnými výrobci nábytku, kteří se liší používáním kováním, je dobré znát alespoň jednu značku, která patří mezi světové lídry v této oblasti. Kování takové značky vás nezklame. A platí to iv případě, když mluvíme o německém kování HETTICH.

Výběrem kování této značky získáte kvalitní kování, které bude spolehlivě fungovat i po letech používání. A že to nejsou jen prázdné fráze dokazuje fakt, že HETTICH na své produkty poskytuje doživotní záruku. Jakýkoli problém s tímto kováním, který nebyl způsoben cizím zaviněním, vám zdarma vyřeší.

Všechno, co od kvalitního kování očekáváte

HETTICH nejenže natolik důvěřuje svým produktům, že na ně poskytuje doživotní záruku, ale zároveň se nebojí investovat do inovací a moderních technologií. Nemusíte se tak bát, že by vás výběrem nábytkového kování této značky čekalo nepříjemné překvapení v podobě zastaralých řešení.

Při kování HETTICH jsou tak samozřejmostí funkce jako například samodovírání a tlumení nárazů při zavírání a to nejen u zásuvek, ale i dvířek skříněk. Nemusíte se tak bát, že byste třeba pozdě večer nebo v noci omylem vzbudili členy vaší domácnosti tím, že nechtěně prasknete dvířky na skříňce.

Ani problém s tím, že vám budou dvířka na skříňce překážet, když do ní budete dávat něco, co se tam jen tak vejde, vám nehrozí. S kováním HETTICH totiž můžete mít dvířka s úhlem otevírání až 110° a tak vám určitě nebudou stát v cestě.

pr článek

Další články autora