Středa, 24 dubna, 2024
aktualne

Hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm otevírá své brány

V malebném podhůří Beskyd, v srdci Valašska, se otevírá nový hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm. Hotel, s 88 komfortně zařízenými pokoji, se stává vstupní branou do fascinujícího světa hor a zároveň oslavou valašských tradic a řemeslné zručnosti.

Tradice v moderním hávu

Interiér hotelu je inspirován lidovým vzorem z modrotiskových látek, vzdávajícím hold zručným valašským řemeslníkům. Moderní architektura budovy tak vytváří jedinečnou atmosféru, která propojuje kouzlo horské krajiny s komfortem a designem 21. století. Hotel se nachází v klidné zóně na okraji lesoparku, v pěší vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm. Malebné město uchvátí překrásným okolím, přírodními krásami a bohatým kulturním dědictvím. Hosté se tak mohou ponořit do fascinujícího světa valašských tradic, ochutnat lahodná regionální jídla a prozkoumat malebné uličky s typickými dřevěnými chalupami.

Více než jen hotel: Oáza klidu a aktivního odpočinku

Ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se stává ideální základnou pro výlety do Beskyd. Hotel nabízí širokou škálu služeb pro relaxační i aktivní pobyt, včetně vnitřního a venkovního bazénu, dětského hřiště, relax centra se saunou a masážemi a sportovního zařízení s minigolfem, tenisovým kurtem a kuželkami. Šest konferenčních místností s kapacitou až pro 350 účastníků pak dělá z hotelu optimální místo pro konference, firemní akce a teambuildingové aktivity. „V ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se snažíme nabídnout ideální dovolenou v horách pro rodiny, přátele i páry. Zároveň poskytujeme vše potřebné pro firmy, které chtějí uspořádat firemní akce v krásně situovaném letovisku,“ říká Pavel Maléř, jednatel společnosti JR Management – Hotel, s.r.o. „Náš hotel je důkazem závazku značky ibis Styles poskytovat nezapomenutelný zážitek, který odráží ducha a kouzlo jeho okolí.“

Ibis Styles: Kreativní design a pohodová atmosféra

Hotely ibis Styles se vyznačují kreativním designem a pohodovou atmosférou. S jedinečným designovým konceptem a optimistickým přístupem poskytují moderní a profesionální přístup k hostům. Přátelský personál udělá vše pro to, aby si klienti co nejlépe užili svůj pobyt. Více než 560 jedinečně navržených hotelů ibis Styles ve více než 45 zemích světa vítá každoročně páry, rodiny, sólo cestovatele i obchodní hosty. Ať už toužíte po relaxaci v krásném prostředí, aktivním pobytu v horské krajině, nebo hledáte ideální místo pro firemní akci, ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm vám splní všechny vaše požadavky.

pr článek

Další články autora