Sobota, 3 června, 2023
aktualne

Na podzim nespěchejte: ozvláštněte si chladné zářiové dny francouzskými novinkami pekařství Hello! a Mr.Baker

I když podle kalendáře začíná podzim až 23. září, již nyní nám o sobě dává vědět, a to nejen v přírodě – večer se dříve stmívá, obloha je častěji zatažená a na letní teploty už také není radno spoléhat. V pekařství Hello a Mr.Baker však podzim rozhodně není šedý a únavný; naopak, přináší lahodné novinky inspirované francouzskou riviérou, kde sluníčko příjemně hřeje i nadále.

A jaké dobroty můžete ochutnat? Bagetka Riviéra je inspirovaná oblíbeným salátem Nicoise, proto jsou hlavní kombinací výrazné olivy a tuňák. Ty jsou doplněny spoustou čerstvé křupavé zeleniny, jež výslednou chuť okoření a dodá jí šťávu.

Pokud nejste zrovna experimentátor a upřednostňujete klasiku, je pro Vás tou správnou volbou multicereální croissant, plněný kvalitní krůtí šunkou a nádherně krémovým sýrem camembert. Název „Pařížský fenomén“ napoví, že receptura vychází ze samotného srdce Francie.

Nechte se na chvíli přenést na sluncem zalitou Riviéru. Francouzskou nabídku můžete ochutnat na všech více než 30 pobočkách pekařství Hello a Mr.Baker po celé České republice. Lahodná chuť novinek Vám připomene, že i když už přichází podzim, není kam spěchat!

pr článek

Další články autora