Středa, 24 dubna, 2024
aktualne

Narozeninová soutěž Kaufland Card zná vítěze. Tři šťastlivci si odvezli automobil Škoda a poukázky na palivo

Praha, 18. května 2023 – Už více než 25 let máme v Česku možnost nakupovat v Kauflandu. Řetězec toto čtvrtstoletí svého působení na našem trhu oslavil velkolepě. Pro své věrné zákazníky, kteří jsou zároveň držiteli věrnostní karty Kaufland Card, si připravil narozeninovou soutěž. V té symbolicky daroval 25 velmi hodnotných cen. A protože bylo o co hrát, zapojilo se do soutěže více než sto tisíc zákazníků.

Tři automobily značky Škoda a 22 poukazů na palivo od čerpací stanice Benzina v celkové hodnotě 300 000 Kč. Takové výhry jste mohli získat, pokud jste od 15.2. do 14.3. nakoupili v jakékoli prodejně Kaufland s použitím věrnostní karty Kaufland Card a zaregistrovali se do soutěže. tři výherci získali automobily značky Škoda. Konkrétně šlo o dva modely Škoda Kodiaq a jeden model Škoda Karoq.

Offroad i palivo zdarma

Slavnostní předání třech automobilů proběhlo okázale a se špetkou adrenalinu. Pro výherce byl připraven zajímavý dvoudenní program v Autoklubu RAC Sedlčany. Výherci se na jeden den mohli cítit jako závodníci Rallye Dakar. Součástí programu byla totiž projížďka závodním kamionem i terénním autem Toyota Hillux. Nechyběla ani možnost setkat se s nejúspěšnější jezdcem českého Rallye Martinem Macíkem. Ten se zhostil role řidiče, a tak bylo o adrenalinový zážitek postaráno. Po náročném programu výherci odpočívali v krásném prostředí wellness hotelu na horách. Domů pak odjeli nejen ve svém zbrusu novém voze Škoda, ale rovnou zdarma tankovali u Benziny. K autům totiž výherci dostali také poukaz na palivo v hodnotě 50 000 Kč. Štěstí se usmálo ještě na dalších 22 zákazníků. Těm Kaufland rozdal taktéž poukazy na palivo, a to v celkové hodnotě 300 000 Kč.

Další soutěž je tu

Kaufland Card připravuje pro své zákazníky věrnostní soutěže pravidelně. Automobil v té nejnovější sice nevyhrajete, ale určitě doporučujeme si stáhnout digitální Kaufland Card a zkoušet své štěstí. Teď se například hraje o elektrokola značky Cruissis.  Mít Kaufland Card se vyplatí. Získáte nejen nákupy za zvýhodněné ceny, kupóny připravené na míru či slevy u partnerů – ale každý měsíc se můžete registrovat do soutěže o zajímavé výhry s jedinečným zážitkem.

pr článek

Další články autora