Středa, 24 dubna, 2024
aktualne

Ochutnejte kouzlo podzimu. Pekařství Hello! vás zve na lahodné bagety

Podzim je pro mnoho z nás poměrně náročným obdobím. Končí letní radovánky, děti, studenti a také jejich rodiče se vrací do školního režimu, sluníčka je čím dál méně. O to příjemnější může být, když se během povětšinou chladných dnů na chvíli zastavíme a dopřejeme si něco dobrého. Stavte se pro občerstvení v pekařství Hello! Lahodná svačina vám dodá sílu a energii na celý den.

Spěcháte do práce nebo jedete na výlet a potřebujete něco vydatného na posilnění? Ochutnejte sedláckou bagetu! Delikátní kombinace pastrami, příjemně štiplavého křenu, salátu a pastrami chutná skvěle v práci i na výletě. Prim v této chutné bagetě hraje právě pastrami. Jde o libové hovězí maso, které díky konzervaci získá delikátní chuť.

Tato lahůdka se zrodila pravděpodobně v Karpatech na území dnešního Rumunska. Místní horalé potřebovali maso upravit, aby déle vydrželo, a to prováděli právě pomocí konzervace. Vy si nyní můžete dopřát pastrami v čerstvé podzimní bagetě.

Máte-li chuť spíše na lehčí svačinku, přijde vám zajisté vhod bagetka s čedarem. Bagetka obsahuje kromě sýra i sušená rajčata a chorizo salám. Tento druh salámu je typický pro Španělsko a je známý svojí delikátní chutí. její tajemství tkví v několika málo ingrediencích, jimiž je chorizo salám dochucen. Když budete vnímat chuť bagetky pečlivě, možná tak ucítíte bylinky, papriku a česnek.

Podzimní nabídku můžete ochutnat na všech více než 30 pobočkách pekařství Hello! po celé České republice. Navštivte některou z nich a pochutnejte si na vydatném, lahodném a dostupném občerstvení z kvalitních surovin!

pr článek

Další články autora