Pátek, 19 července, 2024
aktualne

Opražený losos s koprovou omáčkou

Vracíte se po kolotoči práce a kroužků domů? Jste máma s hlavou plnou otazníků: co k večeři? Chce to něco rychlého, aby to chutnalo všem členům rodiny, ovšem i kvalitní a výživné. A také by bylo fajn mít co nejméně špinavého nádobí… Vyzkoušejte tento opražený losos s koprovou omáčkou!

McCain má pro vás řešení, jak připravit kvalitní a rychlou večeři bez kompromisů. Hranolky 1.2.3 Fries jsou připraveny z pečlivě vybraných brambor, jelikož k jejich přípravě jsou používány jen ty nejlepší bramborové odrůdy. Navíc, připravíte je zdravější cestou než klasické hranolky: stačí je pouze vysypat na plech, nechat upéct dozlatova a rodinná večeře je na stole raz dva tři! Do 20 minut, bez přidaného oleje a do křupava. A během toho, jak se hranolky pečou, můžete připravit masíčko nebo salát podle jednoduchých receptů na www.mccain.cz.

JEDNOU-DVA-TŘI, to jsou #McCain hranolky 1.2.3 FRIES:
JEDNOU: Vybírejte ze dvou druhů, podle nálady a chuti
Hranolky jsou milovány po celém světě! Křupavé, voňavé a zábavné. Však ruku na srdce, které jídlo lze jíst rukama a zažijete s ním tolik zábavy během stolování? U hranolků skutečně platí: Hrát si s jídlem je povoleno!

Milované McCain hranolky 1.2.3 Fries si můžete vychutnat ve dvou variantách:

rovné hranolky ORIGINAL
nebo hranolky – vlnky CRINKLE
Oba druhy hranolků jsou skvělou volbou bez kompromisů. Jelikož jsou připraveny z kvalitních ingrediencí, z nichž 96 % tvoří ty nejlepší brambory, každá máma si tak může být jistá, že své rodině podává jen to nejlepší.

Příprava pečením v troubě bez přidání oleje zajistí křupavost a přirozenou chuť hranolků. 1.2.3 Fries od McCain jsou garancí nejvyšší kvality a chutného potěšení z oběda nebo večeře pro celou rodinu.

nebo hranolky – vlnky CRINKLE
DVA: Oblíbené 1.2.3 Fries v novém kabátu
Věděli jste, že z 1 300 odrůd brambor pěstovaných v Evropě vybrala společnost McCain jen 13 nejlepších pro výrobu skvělých McCain hranolků?

1.2.3 Fries jsou ideální pro přípravu rychlé, jednoduché a chutné večeři pro každého člena rodiny. Dlouhý den v práci? Nechce se vám loupat brambory a zbytečně ztrácet čas v kuchyni? Hranolky 1.2.3 Fries to vyřeší! Vysypte je na plech a bez přidání oleje upečte v troubě. K tomu přidejte masíčko a salát a chutná večeře je na stole. Ušetřený čas tak můžete strávit s vašimi milovanými.

Vaše oblíbené McCain hranolky hledejte v mrazících boxech v novém obalu. A to není všechno! Nové obaly obsahují o 20% plastu méně než dosud. McCain se tak řadí ke společnostem, kterým záleží na životním prostředí. Navíc, 1.2.3 Fries jsou vhodné i pro vegany a neobsahují lepek.

TRI: Jednoduchá a chutná večeře během týdne? Hotovo!
Opražený losos s koprovou omáčkou
Ingredience opražený losos

1 balení hranolků McCain 1.2.3 Fries Crinkle, 1 svazek kopru, 1 ČL nadrobno rozdrceného anýzu, 200 ml šlehačkové smetany, 100 ml zakysané smetany, 1 ČL hořčice, 600 g filet z los pepř

Příprava:

McCain 1.2.3 Fries Crinkle upečeme v troubě podle návodu na obalu.
Kopr omyjeme, osušíme a posekáme. Šlehačkovou smetanu ušleháme do polotuha.
Lososa ochutíme solí a pepřem a osmahneme ho na másle na slabém plameni. Filety 5 minut smažíme stranou s kůží dolů, poté je otočíme a smažíme další cca 3 minuty. Rybu vyjmeme z pánve a odložíme na teplé místo.
Rozdrcený anýz krátce osmahneme na zbylém oleji, který zůstal po rybě, a přidáme zakysanou smetanu. Vaříme asi 1 minutu, následně přidáme kopr, hořčici, sůl, pepř a lehce ušlehanou smetanu.
Hranolky s lososem podáváme s koprovou omáčkou.

pr článek

Další články autora