Středa, 24 dubna, 2024
aktualne

Pekařství PAUL přináší výhodné nabídky pro studenty

Všichni držitelé průkazu ISIC si nově mohou dopřát vybrané lahůdky z francouzského pekařství s exkluzivní slevou. Na studenty čekají dvě kávy za cenu jedné, dva croissanty se šunkou za cenu jednoho a k bagetě s kuřecím masem cappuccino zdarma. Akce se vztahuje i na karty ALIVE a ITIC. Stačí ukázat kartičku a můžete mít výborné občerstvení á la Francie za student-friendly ceny.

Nabídky dvou za cenu jednoho jsou ideální, když si chcete udělat radost třeba společně s kamarádkou. Výhodné menu přijde vhod po cestě do školy či na brigádu.

Cena kávy v pekařství PAUL se pohybuje mezi 69 a 95 korunami, podle toho, jakou si vyberete. Vezměte s sebou někoho z kamarádů a udělejte si hezčí den! Standartní cenu kávy jednoduše rozdělte mezi sebe.

Stejně můžete postupovat i v případě croissantu. Ten běžně stojí 95 korun. Croissant vám spolehlivě doplní energii při studiu i jiných aktivitách. Navíc skvěle chutná a je vyrobený z kvalitních a zdravých surovin. Za poloviční cenu působí ještě lákavěji.

Menu bageta plus střední cappuccino zdarma skvěle poslouží například jako ranní svačinka. Lahodná bageta se šťavnatým kuřecím masem doplněná kávou vás vyjde na 139 korun, což je běžná cena samotné bagety. Jde o poměrně velkou porci, která vás zasytí na delší dobu.

Studentské slevy je možné využít na všech dvaceti pobočkách, které jsou rozesety po celé Praze. Pokud z Prahy nejste, nezapomeňte pekařství PAUL navštívit, až do ní někdy pojedete na výlet. Ať už spěcháte do školy, nebo trávíte čas s partou přátel, dobroty z pekařství PAUL vám vždycky udělají hezčí den.

Více o pekařství PAUL a o jeho nabídce najdete na www.paul-cz.com.

pr článek

Další články autora