Pondělí, 27 března, 2023
aktualne

Porovnání parametrů VPN Proxy One Pro vs FrootVPN: Kterou z nich vybrat?

Vyplatí se objednat VPN Proxy One Pro, nebo toho více nabízí FrootVPN? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, spravedlivě je obodovali a výsledek je 5,4/10 : 6,2/10.

Rychlost downloadu a uploadu Proxy One Pro VPN : Froot VPN, která sviští rychleji?

Rychlost stahování (download) a nahrávání (upload) dat je asi nejdůležitější parametr, platí to i o Proxy One Pro VPN a Froot VPN.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 27 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 32 Mb/s. Proxy One Pro VPN se ukázala být o 5 Mb/s pomalejší oproti FrootVPN.

Zjišťovali jsme také upload, u VPN Proxy One Pro skript naměřil 3 Mb/s. FrootVPN dosáhla hodnoty 6 Mb/s. Je tak o 3 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 236 ms. Odezvu u FrootVPN se naměřilo 96 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Proxy One Pro VPN v porovnání byla o 140 ms horší.

Výsledek recenze VPN Proxy One Pro – FrootVPN je zatím 3 /10 : 3/10.

Podaří se VPN Proxy One Pro přehrávat seriály z Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, Proxy One Pro VPN toto dokáže. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, Froot odemknout Netflix umí.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž FrootVPN takovou funkci nabízí. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube zvládá.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a blokování trackerů. Taková VPN Proxy One Pro nabízí ochranu před DNS únikem a Froot VPN kupříkladu zahrnuje zařazení stránek na whitelist.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 9 /10 x 7/10.

Porazí konkurenci Proxy One Pro VPN v šíři nabízených zemí a serverů?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, VPN Proxy One Pro má ve správě 7 serverů, v aplikaci FrootVPN jsme našli 150 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 143 méně .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u Froot VPN byl 31. Druhá VPN nabízí 7, což je o 24 méně. V tomto srovnání tedy prohrává .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Proxy One Pro VPN zvládne 5. FrootVPN v jeden moment připojí 5 zařízení. Výčet dalších parametrů najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jak platformy nabízí Proxy One Pro VPN a které umí Froot VPN?

Jedním z první parametrů VPN, na které byste měli koukat, jsou podporované platformy, Proxy One Pro VPN umí systém Android a ochrání systém přístrojů iPhone, porovnávaná Froot VPN iPhony s iOS zabezpečí, systém Android umí bez problémů zabezpečit.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. Proxy One Pro VPN je registrována v Japonsku. Provozovatel druhé VPN má kořeny na Seychelách.

Appka VPN Proxy One Pro nebyla lokalizována v českém překladu, Froot česky taky není.

V souboji platforem dosáhla Proxy One Pro VPN skóre 6/10, FrootVPN získává známku 9/10.

Cenové srovnání VPN Proxy One Pro vs. FrootVPN

Froot VPN můžete mít již od 82 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete od 123 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 2/10, respektive 4 /10 pro druhou VPN ze srovnání.

pr článek

Další články autora