Sobota, 3 června, 2023
aktualne

S příchodem podzimu nezapomeňte vyzdobit i místa posledního odpočinku vašich blízkých

Se svátkem všech svatých, kdy se chystáme navštívit hroby našich blízkých lidí se pojí i nákup kahanců a svíček. Pokud se chcete vyhnout nekvalitním kahancům, tak si rozhodně nenechte jejich výběr na poslední chvíli. Zapomeňte i na obyčejné svíčky, dnešní nabídka vám umožňuje vybrat moderní skelný, kovový nebo keramický kahanec.

Klasické čajové a malé svíčky vydrží hořet přibližně 5 hodin, pokud ovšem jde o počasí, bez silného větru. Nevýhodou svíček je fakt, že mají krátkou výdrž a spolu s nimi je také vyšší riziko požáru. Pokud si vybíráte náplně do kahanců, tak ty vydrží hořet delší dobu.

Do popředí se dostávají moderní svícny
Ideální volbou jsou proto kahance a svícny, které díky svému krytu a výšce dokážou udržet plamen i několik dní. Závisí to podle délky samotné svíčky, kterou použijete do kahance. Různorodé tvary vám umožňují vybrat luxusní kahance na hrob, které mohou mít také unikátní designérské zpracování nebo minimalistický tvar. Kromě příjemného vzhledu můžete ocenit také delší výdrž. Další možností jsou také lucerny, které vás však mohou překvapit vyšší cenou.

Populární alternativou jsou diodové kahance, které mají bezkonkurenční výdrž. Vyhnete se také možnému riziku požáru.

Význam vánočních doplňků
S tímto svátkem jsou také spojeny ozdoby, které nás mají ochraňovat. Vánoční figurky často znázorňují bytosti, které převyšují člověka. Nejčastěji jde o figurky andělů nebo postavy, které jsou součástí betlému. Přinášejí nám pocit bezpečí, který je pro každou rodinu důležitý. Podobné figurky andělů můžete také darovat osobám, které jsou vám blízké.

Při výběru vhodných kahanců na hrob se řiďte jejich designem a také výdrží. Kahance mají také moderní a designérské zpracování, které zajisté oceníte z praktického hlediska. Namísto čajových a malých svíček se můžete obrátit na výběr kvalitních a vysokých kahanců.

pr článek

Další články autora