Pondělí, 27 března, 2023
aktualne

Školka Praha 10 je naprosto kouzelným místem

Školka Praha 10 je naprosto kouzelným místem, které osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. S manželem jsem dlouhou dobu hledala vhodné zařízení pro naši dceru Míšu, a nakonec se nám podařilo sehnat naprosto bezkonkurenční školku, která splňuje veškerá naše kritéria. Tato školka se pyšní nejen celou řadou titulů a ocenění, ale zejména kvalitním přístupem k dětem i k jejich rodičům. Ve školce se navíc snaží s každým dítětem zacházet zcela individuálně a s ohledem na jakékoliv osobnostní předpoklady. Míša je velmi zdrženlivá mladá dáma, která si často nepustí nikoho k tělu. U vychovatelek v této mateřince tomu bylo ovšem zcela jinak. Míša si padla do oka se všemi vychovatelkami ve své školce, a dokonce se mezi vrstevníky našla také řadu spřízněných duší. 

MŠ Praha 10 je více než školka

MŠ Praha 10 je daleko více než pouze obyčejná školka. Kvalitní vzdělávací program, který se v této školce aplikuje do praxe dává dětem prostor pro vlastní vyjádření svých emocí a citů. Ke každému dítě se přistupuje se vší pokorou a individualitou. Děti se učí poznávat formou her nové věci, rozvíjejí své myšlení, prožitky i hry. K tomu všemu se děti mohou ve školce věnovat také řadě kroužků, které jsou ve školce k dispozici. Děti se na tomto velmi příjemném a dalo by se říci až domáckém místě cítí spokojeně, a to se následně projevuje v jejich rozvoji a rozhodně mají tyto okamžiky velmi dobrý vliv na jejich budoucí kroky životem. 

Soukromá školka Praha 10 

Soukromá školka Praha 10 u nás doma sbírá každý den plusové body. Propracovaný školní vzdělávací program, který je zaměřený na rozvoj i těch nejmenších dětí, je naprosto k nezaplacení. Děti do školky mohou chodit již od svých dvou let a navazovat tak sociální vazby daleko dříve než děti ve státních školkách. Na programu dne jsou téměř každý den aktivity, které jsou obohacující a poučné. Kromě výuky cizích jazyků je ve školce k dispozici také jóga či keramika. Kromě jiného se každý rok jezdí na výlety do zahraničí a děti tyto výlety naprosto milují. 

pr článek

Další články autora