Středa, 24 dubna, 2024
aktualne

Svůdné peníze. Pikantní a vášnivá romance

Krásná miliardářka a chudý vinařský král. To jsou hlavní hrdinové první části velkolepé romantické série Angeliny M. Lopezové. V sérii Hříšně bohaté vychází první díl Svůdné peníze. Moderní pohádka pro dospělé plné smyslnosti, horké vášně a hlubokých citů.

Manželství z rozumu a tři večery měsíčně – to je vše, co od zchudnutého prince žádá smyslná miliardářka, která se vlastním úsilím vypracovala až na pozici ředitelky obrovské společnosti. Na konci roku se s ním ochotně rozvede a štědře ho odmění, aby mohl zachránit své milované království.


Máte rádi romantiku? Oznámení svatební pro váš velký den.


Roxanne Medinová, žena latinskoamerického původu, zvítězila nad maloměstskými tyrany, snoby z prestižních vysokých škol i zasedací místnosti plnými mužů. Zasloužila si právo stát se matkou princezny a cítit se na vrcholu o něco méně osaměle.

Princ Mateo de Esperanza y Santos je jedním z nejlepších vinařů na světě. Odmítá se oženit s neznámou ženou a zplodit s ní dítě – i kdyby miliony, které mu nabízí, mohly zachránit jeho kdysi legendární vinařské království. Úspěšná, cílevědomá kráska však sáhne po zbraních, s nimiž princ Mateo nepočítal…

Podívejte se na video. Autorka Angelina M. Lopez řekne více o své knize:

„Nejsem můj otec. Nezáleží mi na slávě. Nezáleží mi na bohatství. Nezáleží mi na tvé štěrbince či jejím sevření.“ To slovo na ni vystřelil jako kulku a nepřestával ji převrtávat pohledem. „Záleží mi na mém lidu. Záleží mi na vinohradech. A záleží mi i na mém dítěti. Chci o jeho matce vědět víc, než znát její oblíbené sexuální polohy. Takže si se mnou budeš povídat. Dovolíš mi, abych tě poznal. Potom snad budu schopen přijmout, že s tebou počnu dítě, po kterém tak toužíš, a dostanu peníze, které potřebuji.“

Svůdné peníze je typická romance pro čtenářky. Silná, úspěšná a ambiciózní miliardářka, krásný a inteligentní princ… Jiskří to, některé pasáže jsou opravdu vášnivé, prosáklé sexem a postupně sledujeme, jak se mění jejich vztah. Jak se dotahují, škádlí, snaží využít jeden druhého.

Při čtení dostanete asi vše, co očekáváte od současné moderní romance. Je sexy, smyslná, emotivní a vášnivá. Je to pohádkový příběh, čili zapomeňte na všední problémy, zatlačte do pozadí povinnosti a nechte se unášet touto romantikou.

pr článek

Další články autora