Neděle, 16 června, 2024
aktualne

Ubytování Benecko si užila celá rodina

Ubytování Benecko si naprosto bez okolků užila celá naše rodina. Přátelský ProFamily Hotel TOP Benecko byl jedním slovem kouzelný. Atmosféra po našem příjezdu na místo pobytu byla velmi pohodová. Lidé se k nám chovali vstřícně a upravený a čistý hotel nám nabídnul přepychové bydlení ve velmi komfortních pokojích s naprosto veškerým potřebným vybavením. Lyžařský výcvik i letní tábor zde musí být perfektně stráveným časem. Trochu závidím těm, kteří sem jezdí pravidelně na výlety se školou či se školkou či na různé adaptační pobyty anebo adaptační kurzy. Toto místo je totiž opravdu malebné a má své nezaměnitelné kouzlo. 

Ubytování v Krkonoších bylo senzační

Ubytování v Krkonoších bylo jedním slovem senzační.Krkonoše jsem si naprosto zamilovala. Je zde úžasná příroda, krásné podnebí, příjemní lidé, a navíc naprosto báječný hotel, který vám zajistí dokonalý komfort po všech stránkách. K tomu všemu v hotelu báječně vaří, a to přímo z místních lokálních surovin, které používají pro přípravu svých pokrmů. Celá rodina se zde báječně najedla. Měla jsem zaplacenou polopenzi, a tak pro nás byla snídaně a večeře o třech chodech naprosto světlým bodem celého dne. Miluji jídlo, a tak jsem se na tyto dokonalé tabule těšila celý den. 

Ubytování v Krkonoších si rádi zopakujeme

Ubytování v Krkonoších si rozhodně velmi rádi zopakujeme. Musíme si ovšem včas zarezervovat termín, jelikož zde velmi často probíhají ubytování pro školy, ubytování pro školku a různé další adaptační kurzy. Je tak velmi důležité si včas zarezervovat termín a mít tak zajištěno ubytování se vším všudy. Tento malebný hotel v Krkonoších má za mě osobně plný počet hvězdiček. Dokonalé vyžití pro děti spatřuji jako velké plus dnešních ubytovacích zařízení. Dokonale čistá příroda a báječně jídlo rovněž stojí za zmínku. Bez těchto elementů by se ubytování rozhodně neobešlo.

pr článek

Další články autora