Pondělí, 27 března, 2023
aktualne

Víte, které tretry a boty patří mezi cyklisty k těm nejoblíbenějším?

Na jízdním kole bychom měli mít speciální vybavení tak, abychom se při jízdě cítili pohodlně, mohli podávat vysoké výkony, nezpůsobili si zranění a byli jsme také viděni a co nejvíc chráněni s ohledem na zranitelnost při pádu. K tomu se bezesporu vážou cyklistické boty. Dávno neplatí, že by v cyklo obuvi nebylo pohodlně. Dnes už se vyrábí cyklistická obuv, která vám výborně poslouží na kole, a přitom vám v ní bude dobře, i když nohy sundáte z kola a budete se chtít projít. 

Vyberte si ty nejlepší tretry a boty pro cyklisty

Nabídka obuvi pro cyklisty je skutečně bohatá, jak co se materiálů týče, tak velikostí, stylů i barev. Mezi ty nejlepší patří rozhodně tretry a boty Force. Jedná se o českou značku, která je na trhu už přes 30 let. Vznikla v roce 1991a zaměřuje se především na výrobu vlastních cyklistických komponentů a doplňků. Společnost dodává cyklistické produkty u nás i do zahraničí. Věří jí spousta profesionálních týmů, jako třeba český silniční tým ELKOV KASPER nebo belgický tým Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux.

FORCE ale nabízí i nářadí, maziva, batohy, přilby, brýle, oblečení, trenažéry, stojany kol, autonosiče na kola… Její tretry jsou i cenově dostupné. Např. FORCE tretry WALK černo-šedo-fluo. Anebo FORCE tretry HILL černé. 

Naprosto skvěle vypadají FORCE tretry HILL WIBRAM černé, které mají pryžovou podrážku pro dlouhou životnost, jsou odolné vůči oděru a mají skvělou přilnavost ve městě i v terénu, vyztuženou špičku, anatomickou vložku, jsou SPD kompatibilní, mají poutko na patě, index tuhosti 4…

I pedály jsou důležité, nejen obuv

Aby se vám skvěle jelo, je potřeba mít i vyhovující pedály. Vsadit můžete na pedály na kolo Magped. Uvidíte, že se sladí s vaší obuví a záběr bude mnohem účinnější. 

Podívejte se na kompletní nabídku obuvi pro cyklisty, pedály na kolo, také sedla, sedlovky, nářadí, pomůcky a mnohé jiné. Nechybí zde nic, vše za výborné ceny, mnohé akce i slevy. Jistě si vyberete.

pr článek

Další články autora